Záruka kvality zboží

ZÁRUKA KVALITY PRODUKTŮ

U nás naleznete produkty přímo od výrobců. Orientální nádobí pro vás vyrábí ti nejlepší výrobci z Izmiru a Istanbulu. Veškeré jezvy, mlýnky na kávu a koření a další nádobí je ručně vyráběné, proto je každý kus originál. Kávu, čaje i sladkosti pro vás dovážíme vždy čerstvé. Kosmetiku z arganového a opunciového oleje pro vás ručně vyrábí marocké berberské ženy. Syrská kosmetika Aleppo zase pochází od syrských výrobců a dermatologická kosmetika Dermokil je vyráběna z anatolského jílu v Turecku. Veškeré produkty jsou tak baleny přímo v dané zemi. U nás máte tedy záruku, že s produkty už není nijak manipulováno (kosmetika není ředěna, míchána a podobně).

 

NONSTOP LINKA

Nemáte během dne čas si ani zatelefonovat, natož dělat objednávku? Nevadí! Zavolejte nám klidně i v 11 hodin večer, o víkendu či státním svátku. Pracujeme nepřetržitě! Objednávku s Vámi vyřídíme i po telefonu.

 

VSTŘÍCNÝ OSOBNÍ ODBĚR

Končíte v práci až v pozdních večerních hodinách? Nevadí! Vyzvedněte si zboží klidně v 7 ráno, po 21. hodině, o víkendu či státním svátku. Dejte nám dopředu vědět a žádná hodina pro nás není problém.
 

Seherezad - Rohacova 94

 

100% ZÁKAZNÍKŮ NÁS DOPORUČUJE NA HEURECE

Hodnocení kvality obchodu Šeherezád.cz od reálných zákazníků prostřednictvím nezávislého nákupního rádce Heureka.cz. OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY Náš eshop získal díky kladným hodnocením našich zákazníků certifikát „OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY“. Za všechna hodnocení tímto všem děkujeme.

Seherezad - Heureka